هرمزان

تاریخچه شرکت عمران تکلار

مجموعه ای تخصصی در صنعت برج سازی با نیم قرن تجربه

شرکت ساختمانی عمران تکلار در سال ۱۳۵۳ با ترکیب سهامداران ایرانی بانک عمران سابق (بانک ملت فعلی) و خارجی ( شرکت هلینیکی تکنیکی ) با موضوع طراحی و اجراء برجهای بلندمرتبه در محدوده شهرک  غرب تهران تحت شماره ۱۹۹۶۰  تأسیس و ثبت گردیده است. این شرکت فعالیت خود را در قریب به ۱۱ هکتار زمین ( محدوده فعلی مجتمع هرمزان ) آغاز و با تلاش پرسنل کوشا و متخصص خود جایگاه کنونی را که حاکی از اعتبار و اعتماد جامعه و صنف انبوه سازان ساختمان میباشد کسب نموده است.

پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ترکیب سهامداران این مجموعه تغییر یافته و اکنون مالکیت کامل آن در اختیار سهامداران ایرانی می باشد.

در حال حاضر شرکت ساختمانی عمران تکلار با سابقه نزدیک به پنجاه سال در امر ساخت و ساز و تکمیل 1390 واحد آپارتمان در 20 برج  مسکونی توانسته است که انتظار و توقع مخاطبین خود را تاًمین نموده و با رعایت کیفیت قابل قبول در اجرای ساختمانها و پیش بینی فضاهای سبز و عمومی مطلوب ، محیطی دل انگیزی را فراهم و با اتکا به پشتوانه نیم قرن تجربه در این صنعت ، خود را بعنوان یکی از خوش نامترین شرکتهای برج ساز کشور مطرح نماید.

شروع احداث برج های هرمزان سال 1354

تیزر ما را تماشا کنید

سرویس باکس

ماموریت ما

شرکت ساختمانی عمران تکلار ، با تكيه بر سوابق اجرائي و بر اساس مأموريت ساخت بناهای مقاوم، پايدار، سازگار با …

سرویس باکس

پیام مدیرعامل

بازدید کننده گرامی : از اینکه از سایت شرکت ساختمانی عمران تکلار بازدید می نمایید از شما متشکریم و …

سرویس باکس

جوایز و استانداردها

ما در راستای انجام تعهدات خود مفتخر به دريافت استانداردها و نشان هاي متعدد از همایش ها و …

پشتوانه ما

تجربه ای درخشان در بلندمرتبه سازی

بي شك حفظ نام و اعتبار مجموعه ای که از سال 1353 فعالیت خود را در عرصه ساختمان و برج سازی آغاز نموده است بدون تلاش مستمر، تعهدپذيري و خلاقيت مداوم امكان پذير نخواهد بود.

architek-image