ویوی فاز یک
جزئیات پروژه

در فاز يكم مجتمع مسكوني هرمزان ، طراحي وساخت ٦ برج ١٦ طبقه و ٤ برج ٢١ طبقه شامل ٥٦5 واحد مسكوني با زيربناي مفيد حدود ٩٠,٠٠٠ مترمربع بانضمام محوطه سازيهاي مربوطه انجام یافته است.

  • تعداد برج ها
    10 برج
  • تعداد واحدهای مسکونی
    656 واحد
  • زیربنای مفید
    90000 متر مربع

خلاصه پروژه

فاز یک مجموعه برج های هرمزان از سال 1355 شروع به احداث گردید که طی آن برج های شماره 8، 9، 10، 11، 12، 14، 15، 16 ،17، 18 و در مجموع 10 برج توسط شرکت ساختمانی عمران تکلار طراحی و ساخته شد. آخرین پروژه این فاز در سال 1371 تحویل مشتریان گردید و سند مالکیت تمامی 656 واحد آن صادر شد. همچنین این فاز شامل فضای سبز دلنشین، محوطه بازی کودکان و زمین های بازی می باشد.

فاز یک
فاز یک

دیدگاه و چالش ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت.

فضای سبز فاز یک