برج نگین
جزئیات پروژه

فاز سوم مجتمع هرمزان با ٣ برج بهمراه مجموعه های تجاري-اداري و مجموعه های فرهنگي-ورزشي شروع به طراحي و ساخت گرديد كه این برج ها با تعداد طبقات 20، 21 و ٣٣ طبقه سر به آسمان كشيده اند و با انتخاب نامهاي برازنده و در خور این مجتمع با نگيني از جنس زرين و زيبايي گل نسترن جلوه و شكوه خاصي به اين مجتمع داده و ٣11 واحد مسکونی را در دل خود جای نهاده اند .

  • تعداد برج ها
    3 برج
  • تعداد واحدهای مسکونی
    311 واحد

خلاصه پروژه

فاز سوم مجتمع مسکونی هرمزان طراحی و ساخت ۳ برج بنامهای نسترن ( ۲۰ طبقه )، نگين (۲1 طبقه ) و برج زرین ( ۳۳ طبقه )،مسجد الزهراء (س) ، مجموعه فرهنگی ورزشی هرمزان و مجموعه تجاری نسترن می باشد که عملیلت ساختمانی برجهای نگین،  نسترن و مسجد الزهراء (س) به پایان رسیده است. برج زرین تا چند ماه دیگر اماده سکونت خواهد شد و مجموعه فرهنگی ورزشی هرمزان نیز در حال ساخت می باشد. 

  • يكي از مهمترين فعاليتهاي این شرکت، طراحي و اجراي مركز فرهنگي مسجد الزهراء (س) همراه با سالن آمفي تئاتر، شبستان و سالنهاي اجتماعات چند منظوره با اهداف فرهنگی در محيطي منا سب و در خور ساكنان و نمازگزاران طراحی و اجرا گردیده است.
  • ساخت مجتمع فرهنگي-ورز شي هرمزان در جهت پاسخگويي به نيازهاي ساكنين، در دستور كار این شرکت قرار گرفته است كه در برگيرنده فضاهايی شامل كتابخانه، سالن اجتماعات، سالن هاي مجزاي بدنسازي ، استخر و سالن هاي اسپا (SPA) مي باشد.

  • در راستاي تامین رفاه ساکنین این مجتمع، شركت عمران تكلار اقدام به ساخت مجتمع تجاری نسترن در فاز اول با زيربنايي به متراژ 2٣00 مترمربع در ٤ طبقه نموده است كه در طرح هاي آتي، ساخت فاز دوم آن در ٢ طبقه شامل کاربری های كافه رستوران و گالري در دستور كار قرار گرفته است .

محیطی آرام و دلنشین

مجتمع تجاری نسترن
مجتمع تجاری نسترن
مجتمع فرهنگی ورزشی
برج زرین